logo

Canlı Futbol Nəticələrı

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
Bugünün oyunları
England - Premier League
17:30, 60' Tottenham Hotspur 4:0 Stoke City
18:15, (Oyun Texire Salinib) Manchester City -:- Manchester United

France - Ligue 1
18:00, (Fasile) Saint-Etienne 0:1 Caen
20:00, Lyon -:- Metz
00:00, Marseille -:- Paris Saint Germain

Germany - 1. Bundesliga
18:30, 18' Ingolstadt 0:0 Borussia Moenchengladbach
20:30, Schalke 04 -:- Hoffenheim

Italy - Serie A
15:30, (Oyun Bitib) Palermo 1:1 Sampdoria
18:00, (Fasile) Genoa 0:0 Bologna
18:00, (Fasile) Crotone 1:1 Cagliari
18:00, 45' Sassuolo 0:1 AC Milan
18:00, (Fasile) ChievoVerona 1:0 Pescara
18:00, (Fasile) Lazio 0:0 Udinese
23:45, Inter -:- Roma

Netherlands - Eredivisie
15:30, (Oyun Bitib) Go Ahead Eagles 1:3 Vitesse
17:30, 59' AZ Alkmaar 0:1 PEC Zwolle
17:30, 57' Feyenoord 1:0 PSV Eindhoven
19:45, Ajax -:- Heracles

Portugal - Primeira Liga
20:00, Nacional -:- Feirense
22:00, Vitoria de Setubal -:- Braga
00:15, Boavista -:- FC Porto

Spain - Primera Division
15:00, (Oyun Bitib) Espanyol 3:0 Osasuna
19:15, Atletico Madrid -:- Barcelona
21:30, Athletic Bilbao -:- Granada
21:30, Sporting Gijon -:- Celta Vigo
23:45, Villarreal -:- Real Madrid

Australia - A-League
10:05, (Oyun Bitib) Newcastle Jets 1:1 Central Coast Mariners

Austria - Bundesliga
19:30, SKN St. Poelten -:- Sturm Graz

Belgium - First Division A
17:30, 61' Standard Liege 2:2 KV Mechelen
21:00, Anderlecht -:- Genk
23:00, Gent -:- Royal Excel Mouscron

Bulgaria - First Professional League 1st Stage
14:30, (Oyun Bitib) Slavia Sofia 2:1 Cherno More Varna
17:00, 90' Montana 1:2 Pirin Blagoevgrad
19:30, Ludogorets Razgrad -:- Vereya

Croatia - 1. Division
18:00, 45' Cibalia 0:0 Dinamo Zagreb
20:00, Inter Zapresic -:- Rijeka

Czech Republic - 1. Division
20:30, Jablonec -:- Sparta Prague

Denmark - Superligaen
16:00, (Oyun Bitib) AaB 3:0 Silkeborg
19:00, FC Nordsjaelland -:- FC Koebenhavn
21:00, SoenderjyskE -:- Broendby IF

England - Championship
16:00, (Oyun Bitib) Norwich City 1:1 Ipswich Town

England - EFL Cup
20:30, Manchester United -:- Southampton

Germany - 2. Bundesliga
16:30, (Oyun Bitib) VfB Stuttgart 2:0 Kaiserslautern
16:30, (Oyun Bitib) Nuernberg 0:1 Bochum
16:30, (Oyun Bitib) Erzgebirge Aue 1:4 Dynamo Dresden

Greece - Super League
17:00, 90' AEK Athens 2:0 AE Larissa
19:15, Iraklis -:- PAOK Thessaloniki FC
19:15, Levadiakos -:- PAS Giannina
21:30, Olympiacos -:- Panionios

Israel - Ligat HaAl
21:00, Maccabi Petach Tikva -:- Hapoel Haifa
23:00, Bnei Sakhnin -:- Beitar Jerusalem

Mexico - Liga MX Clausura
03:05, (Oyun Bitib) Queretaro FC 4:3 Pumas
05:00, (Oyun Bitib) Tigres 1:1 Monarcas Morelia
05:05, (Oyun Bitib) Atlas 2:0 Leon
05:06, (Oyun Bitib) Pachuca 1:0 Veracruz
07:00, (Oyun Bitib) CF America 2:0 Cruz Azul
22:00, Toluca -:- Puebla

Poland - Ekstraklasa
18:30, 17' Gornik Leczna 0:0 Piast Gliwice
21:00, Legia Warszawa -:- Termalica Nieciecza

Romania - Liga I
15:30, (Oyun Bitib) Botosani 3:1 Pandurii
22:30, Gaz Metan Medias -:- Steaua Bucuresti

Slovakia - Super Liga
18:20, 27' Ruzomberok 0:0 Podbrezova
20:30, Zilina -:- Zlate Moravce

Slovenia - Prva Liga
18:00, (Fasile) Krsko Posavje 0:1 Gorica
19:55, Koper -:- NK Celje

Spain - Segunda Division
15:00, (Oyun Bitib) Numancia 0:3 Cadiz
19:00, Almeria -:- UCAM Murcia
21:00, Sevilla Atletico -:- Levante
21:00, Valladolid -:- Lugo
23:00, Zaragoza -:- Gimnastic

Sweden - Cup Grp. 3
19:00, IFK Gothenburg -:- Arameiska-Syrianska IF

Sweden - Cup Grp. 4
17:00, 86' Ytterhogdals IK 0:3 Elfsborg

Sweden - Cup Grp. 5
16:00, (Oyun Bitib) Gefle 1:2 Trelleborgs FF
17:00, 90' Landskrona BoIS 2:2 Kalmar FF

Sweden - Cup Grp. 6
17:00, 87' Helsingborg 2:3 Degerfors

Sweden - Cup Grp. 7
19:00, Hammarby -:- Varbergs BoIS FC

Switzerland - Super League
16:45, (Oyun Bitib) Basel 3:1 Luzern
16:45, (Oyun Bitib) Lausanne 0:1 Sion
19:00, St. Gallen -:- Lugano

Turkey - Super Lig
14:30, (Oyun Bitib) Karabukspor 1:0 Genclerbirligi
17:00, 88' Osmanlispor FK 0:1 Istanbul Basaksehir
20:00, Gaziantepspor -:- Fenerbahce

Ukraine - Premier League
16:00, (Oyun Bitib) Zirka 1:1 Dnipro
16:00, (Oyun Bitib) Chernomorets Odessa 1:0 Karpaty
19:00, Shakhtar Donetsk -:- Vorskla

Belgium - First Division B 2nd Stage
19:00, Antwerp -:- Lommel
19:00, Lierse -:- Roeselare
19:00, Oud-Heverlee -:- Union St.-Gilloise
19:00, Tubize -:- Cercle Brugge

International - Club Friendlies
04:45, (Oyun Bitib) Boca Juniors 2:1 Colon
18:10, 40' Oesters IF 0:0 Joenkoepings Soedra
18:30, 16' Tom Tomsk 0:0 Okzhetpes Kokshetau
20:30, Spartak Moscow -:- Sarpsborg 08

Finland - Cup Grp. A
16:35, (Oyun Bitib) OPS 0:3 KPV

Finland - Cup Grp. D
17:00, 83' EIF 1:0 Legirus Inter

Italy - Lega Pro Grp. A
17:30, 60' Renate 0:0 Livorno
17:30, 61' Lupa Roma 1:1 Lucchese
17:30, 59' Piacenza 0:0 Pistoiese
19:30, Giana Erminio -:- Olbia
19:30, Como -:- Prato
19:30, Alessandria -:- Tuttocuoio
19:30, Pontedera -:- Viterbese
23:30, Arezzo -:- Cremonese
23:30, Carrarese -:- Pro Piacenza

Italy - Lega Pro Grp. B
17:30, 64' AlbinoLeffe 2:0 US Ancona 1905
17:30, 62' Sudtirol 1:0 Modena
17:30, 62' Lumezzane 0:0 Santarcangelo
17:30, 58' Calcio Padova 0:0 Teramo
17:30, 63' Sambenedettese 0:2 Venezia
19:30, FeralpiSalo -:- Parma Calcio 1913
21:30, Mantova -:- Maceratese

Italy - Lega Pro Grp. C
17:30, 57' Messina 0:0 Catania
17:30, 60' Monopoli 0:1 Fidelis Andria

Japan - J. League
12:00, (Oyun Bitib) Gamba Osaka 1:1 Ventforet Kofu

Portugal - Segunda Liga
15:15, (Oyun Bitib) Leixoes 1:2 Benfica B
16:15, (Oyun Bitib) Santa Clara 0:0 Vizela
19:00, Sporting CP B -:- Aves
19:00, Portimonense -:- AD Fafe
19:00, Penafiel -:- Famalicao
19:00, Uniao da Madeira -:- Vitoria de Guimaraes B
19:00, Sporting Covilha -:- FC Porto B
19:00, Freamunde -:- Gil Vicente
19:00, Olhanense -:- Varzim

Serbia - Super Liga
20:00, Vojvodina -:- Rad Beograd

Singapore - S.League
14:05, (Oyun Bitib) Albirex Niigata FC 2:1 Tampines Rovers FC

Spain - Segunda B Grp. I
15:00, (Oyun Bitib) Caudal Deportivo 0:0 Leonesa
15:00, (Oyun Bitib) CD Palencia Balompie 1:0 Valladolid B
15:00, (Oyun Bitib) Celta Vigo B 2:1 CD Lealtad
20:00, CD Boiro -:- Coruxo F.C.
20:00, Racing Santander -:- Osasuna B
20:00, Pontevedra -:- Burgos CF
20:00, Izarra -:- Racing de Ferrol
20:30, Arandina CF -:- UD Somozas
21:15, Guijuelo -:- Ponferradina

Spain - Segunda B Grp. II
15:00, (Oyun Bitib) San Sebastian de los Reyes 1:1 Athletic Bilbao B
15:30, (Oyun Bitib) Mensajero 1:1 Socuellamos
19:30, Navalcarnero -:- Zamudio SD
20:00, Albacete -:- SD Gernika
20:00, Real Madrid Castilla -:- Toledo
20:00, Logrones -:- Barakaldo

Spain - Segunda B Grp. III
15:00, (Oyun Bitib) AE Prat 0:1 Ebro
15:00, (Oyun Bitib) CE L'Hospitalet 1:0 Atletico Saguntino
15:00, (Oyun Bitib) Eldense 0:2 Alcoyano
15:00, (Oyun Bitib) Llagostera 0:1 Mallorca B
20:00, Sabadell -:- UD Cornella
21:30, Badalona -:- Villarreal B

Spain - Segunda B Grp. IV
15:00, (Oyun Bitib) Linense 2:2 Linares Deportivo
15:00, (Oyun Bitib) Futbol Club Jumilla 2:1 Cordoba B
15:00, (Oyun Bitib) Real Jaen 0:1 Merida
15:00, (Oyun Bitib) Marbella FC 1:2 Lorca FC
15:00, (Oyun Bitib) Cartagena 1:1 Melilla
15:00, (Oyun Bitib) San Fernando CD 2:2 Granada B

Turkey - 1. Lig
14:00, (Oyun Bitib) Samsunspor 3:0 Boluspor
14:00, (Oyun Bitib) Sivasspor 1:0 Gaziantep BB
17:00, 83' Eskisehirspor 0:0 Umraniyespor
19:30, Yeni Malatyaspor -:- Altinordu

Bosnia-Herzegovina - Premier League
16:00, (Oyun Bitib) FK Sarajevo 1:0 Vitez
17:30, 66' FK Krupa 0:0 Zeljeznicar

Chile - Primera Division Clausura
03:30, (Oyun Bitib) Audax Italiano 3:2 Huachipato
19:00, Deportes Temuco -:- Colo Colo
01:00, Santiago Wanderers -:- San Luis

Colombia - Primera A Apertura
04:45, (Oyun Bitib) La Equidad 0:2 Atletico Nacional
22:15, Santa Fe -:- Cortulua
00:15, Independiente Medellin -:- Tigres FC
00:15, CD Jaguares -:- Alianza Petrolera
01:00, (Oyun Texire Salinib) Rionegro Aguilas -:- Atletico Huila
01:00, (Oyun Texire Salinib) Atletico Junior -:- Millonarios
02:30, Tolima -:- Envigado
02:30, America de Cali -:- Deportivo Pasto

Costa Rica - Primera Torneo de Verano
05:00, (Oyun Bitib) Deportiva Carmelita 1:2 Universidad de Costa Rica
06:00, (Oyun Bitib) Deportivo Saprissa 2:1 Deportiva San Carlos
23:30, Santos de Guapiles -:- LD Alajuelense
00:00, Limon -:- C.S. Cartagines
02:00, Municipal Perez Zeledon -:- Club Sport Herediano
02:10, Belen -:- AD Municipal Liberia

Costa Rica - Liga de Ascenso Clausura Grp. C
01:00, Jaco Rays FC -:- Seleccion de Osa

Cyprus - 1. Division
18:00, (Fasile) Ermis Aradippou 0:2 AEK Larnaca
19:00, Ethnikos Achnas -:- Nea Salamis
20:00, Karmiotissa Pano Polemidion -:- Anorthosis

Ecuador - Serie A - Apertura
01:00, Barcelona SC -:- El Nacional
02:00, Independiente del Valle -:- Emelec

El Salvador - Primera Division - Clausura
04:30, (Oyun Bitib) CD Chalatenango 1:0 CD Dragon
04:45, (Oyun Bitib) Firpo 4:2 UES
01:15, CD Aguila -:- Alianza FC
01:30, CD FAS -:- Isidro Metapan

Estonia - Super Cup
15:00, (Oyun Bitib) FCI Tallinn 5:0 Flora Tallinn

Macedonia - Prva Liga
17:00, 88' Shkupi Skopje 1:1 Rabotnicki
17:00, 90' Renova 2:2 Makedonija GjP
17:00, 87' FK Sileks 1:0 Pobeda
17:00, 88' FK Vardar Skopje 3:1 KF Shkendija

Germany - 3. Liga
17:00, 90' FSV Zwickau 1:0 Holstein Kiel

Germany - Regionalliga North
17:00, (Oyun Texire Salinib) FC Hansa Lueneburg -:- FC Germania Egestorf-Langreder
17:00, (Oyun Texire Salinib) VfV Hildesheim -:- Eintracht Norderstedt
17:00, 90' ETSV Weiche Flensburg 5:3 Hamburger SV II
18:00, (Oyun Texire Salinib) BSV Rehden -:- Oldenburg
18:00, 45' SV Drochtersen/Assel 0:0 TSV Havelse

Germany - Regionalliga Northeast
16:00, (Oyun Bitib) FC Oberlausitz Neugersdorf 1:1 RasenBallsport Leipzig ll
16:30, (Oyun Bitib) TSG Neustrelitz 0:0 Budissa Bautzen
16:30, (Oyun Bitib) Berliner AK 07 1:1 VfB Auerbach
16:35, (Oyun Bitib) FSV Union Fuerstenwalde 1:2 Carl Zeiss Jena

Germany - Regionalliga Southwest
17:00, 90' Homburg 1:4 Kaiserslautern II

Germany - Regionalliga West
17:00, (Oyun Texire Salinib) Sportfreunde Siegen -:- Borussia Moenchengladbach II
17:30, (Oyun Texire Salinib) Schalke 04 II -:- Oberhausen

Greece - Football League
17:00, FAA Panthrakikos Komotini 0:3 AE Sparti
17:00, (Oyun Bitib) Chania 1:0 Panegialios
17:00, 90' Aris Thessaloniki FC 3:0 Anagennisi Karditsas
17:00, 89' Trikala 3:0 Agrotikos Asteras
17:00, 90' Lamia 2:1 Aiginiakos FC
17:00, 90' Panelefsiniakos 0:1 Panserraikos FC
17:00, 86' OFI Crete 2:0 Kissamikos FC
17:00, 90' AEL Kalloni FC 2:1 Acharnaikos FC

Guatemala - Liga Nacional Clausura
21:00, CD Suchitepequez -:- Deportivo Marquense
21:00, Deportivo Mictlan -:- Coban Imperial
21:30, Antigua Guatemala -:- Deportivo Petapa
22:00, Deportivo Malacateco -:- Guastatoya

Honduras - Liga Nacional - Clausura
05:00, (Oyun Bitib) Real Espana 2:1 CD Real Sociedad
01:00, Juticalpa -:- Honduras Progreso
01:15, Platense FC -:- CD Olimpia
02:00, CD Motagua -:- Social Sol

India - I-League
15:05, (Oyun Bitib) Churchill Brothers 3:0 DSK Shivajians
17:35, 51' Mumbai FC 0:0 Minerva Punjab

Japan - J. League 2
08:00, (Oyun Bitib) Avispa Fukuoka 1:2 Oita Trinita
08:00, (Oyun Bitib) V-Varen Nagasaki 4:0 Thespakusatsu Gunma
08:00, (Oyun Bitib) Roasso Kumamoto 2:1 Kamatamare Sanuki
09:05, (Oyun Bitib) Mito Hollyhock 0:1 Shonan Bellmare
09:05, (Oyun Bitib) Machida Zelvia 0:1 JEF United Chiba
09:05, (Oyun Bitib) Yokohama FC 1:0 Matsumoto Yamaga
09:05, (Oyun Bitib) FC Gifu 2:2 Renofa Yamaguchi
09:05, (Oyun Bitib) Kyoto Sanga FC 1:2 Montedio Yamagata
09:05, (Oyun Bitib) Tokushima Vortis 1:0 Tokyo Verdy
09:05, (Oyun Bitib) Nagoya Grampus Eight 2:0 Fagiano Okayama FC
10:05, (Oyun Bitib) Ehime FC 1:0 Zweigen Kanazawa

Luxembourg - National Division
19:00, AS Jeunesse Esch -:- FC Differdange 03

Montenegro - 1. CFL
17:00, 90' FK Lovcen 2:1 Grbalj Radanovici
17:00, (Oyun Texire Salinib) Jedinstvo BP -:- Mladost Podgorica
17:00, 90' Petrovac 1:1 FK Bokelj
17:00, 90' FK Iskra 0:2 Zeta
17:00, (Oyun Bitib) Buducnost Podgorica 3:2 Sutjeska
17:00, 90' Decic Tuzi 2:0 Rudar Pljevlja

Morocco - Botola Pro
19:00, OCK Khouribga -:- Chabab Rif Al Hoceima
19:00, Ittihad Tanger -:- Raja Casablanca
21:00, Olympic Club de Safi -:- KAC Kenitra
23:15, FUS Rabat -:- Difaa El Jadida

Paraguay - Division Profesional - Apertura
03:10, (Oyun Bitib) Nacional 1:1 Sportivo Trinidense
01:00, Guarani -:- Olimpia

Peru - Primera Division Torneo de Verano Grp. A
22:30, FBC Melgar -:- Universidad San Martin

Peru - Primera Division Torneo de Verano Grp. B
20:00, Real Garcilaso -:- CD UT Cajamarca
01:00, Juan Aurich -:- Universitario de Deportes

South Africa - Premier Soccer League
17:30, 61' Maritzburg United 0:1 Free State Stars
17:30, 58' Baroka FC 0:3 Cape Town City FC

Spain - Tercera Division - Grp. 1
20:00, Castro CF -:- CD Barco

Switzerland - Challenge League
18:00, (Fasile) Chiasso 1:1 Aarau
18:00, 45' Wohlen 0:1 FC Zuerich

Thailand - Premier League
15:00, (Oyun Bitib) Siam Navy FC 1:0 Thai Honda
15:00, (Oyun Bitib) Suphanburi FC 1:2 Ubon UMT FC
16:00, (Oyun Bitib) Chonburi 0:0 Nakhon Ratchasima FC
16:00, (Oyun Bitib) Ratchaburi FC 1:1 Chiangrai United

Tunisia - Ligue I Championship Group
17:00, 84' Etoile Metlaoui 0:1 Esperance
17:00, 80' Etoile du Sahel 2:0 Ben Guerdane
19:00, Club Africain -:- CS Sfaxien

Turkey - 3. Lig Grp. 2
18:00, Kirikkalespor -:- Erbaaspor

Uruguay - Primera Division Apertura
00:00, Rampla Juniors -:- Danubio
00:00, Fenix -:- Plaza Colonia
00:00, Liverpool FC -:- El Tanque Sisley

Venezuela - Primera Division - Apertura
01:00, Trujillanos FC -:- Tachira

Vietnam - V-League
13:30, (Oyun Bitib) Song Lam Nghe An 2:1 Da Nang
14:00, (Oyun Bitib) Than Quang Ninh 3:0 Saigon FC
14:30, (Oyun Bitib) Ha Noi TT 0:0 Binh Duong

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah

Sizin ip: 54.205.17.36
Sizin Brauzer: CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/)
Avatar.az 2o16 - 2o17